Terapi Med

O nas

O terapimed

Zapraszamy do skorzystania z wysokiej jakości usług rehabilitacji i fizjoterapii w Rybniku, świadczonych przez doświadczony zespół specjalistów w naszym ośrodku Tapimed. Nasza misja to pomóc pacjentom odzyskać pełną sprawność i cieszyć się zdrowym stylem życia.

Nasza oferta obejmuje kompleksowe usługi rehabilitacyjne, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Bez względu na to, czy borykasz się z urazem sportowym, przewlekłym bólem kręgosłupa, czy też potrzebujesz wsparcia po operacji – nasi specjaliści zadbają o Twoje zdrowie i komfort.

Dbamy o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na wizytę i rozpocząć drogę do pełnej sprawności.

O mnie

Magister fizjoterapii Akademi Wychowania Fizycznego im J. Kukuczki w Katowicach w Katedrze Fizjoterapii. Absolwent innego medycznego kierunku kształcenia – Studium Medycznego w Rybniku kierunku Pielęgniarstwo. Członek Krajowej Izby Fizjoterapeutów oraz Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska.

Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe jako pracownik kilku rybnickich przychodni medycznych i szpitali. Aktualnie od 12 lat pracownik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku na stanowisku asystent. Oprócz niezbędnej wiedzy oraz nabytego doświadczenia stale poszerza swoje zainteresowania zawodowe poprzez odbyte liczne kursy i szkolenia branżowe.

Prywatnie ojciec dwójki dzieci dzielący czas pomiędzy życiem zawodowym oraz rodzinnym.

Szkolenia i kursy

Scroll to Top